Apartment for sale

Cracow
LOK-MS-354
Rooms
3 rooms
Price/m²
15671.64 zł
Surface
67 m²
Cena:
1,050,000 PLN

Find out more:

offmarket

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku przy ul. Adama Bochenka w Krakowie.

To idealna propozycja dla pary, rodziny 2+1 lub osób pracujących zdalnie, które szukają mieszkania gotowego do wejścia — bez remontu, bez dodatkowych kosztów i bez straty czasu.

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie według projektu architekta, dzięki czemu wnętrze jest spójne, funkcjonalne i dopracowane w detalach.

Układ mieszkania:

  • przestronny salon z aneksem kuchennym

  • sypialnia z łóżkiem kontynentalnym

  • dodatkowy pokój (gabinet / pokój dziecka)

  • łazienka z wanną i WC

  • pomieszczenie gospodarcze

  • duży balkon o pow. ok. 12 m²

Najważniejsze atuty:

  • gotowe do zamieszkania – pełne umeblowanie i AGD w cenie

  • klimatyzacja w salonie

  • zabudowa stolarska na wymiar

  • wyspa kuchenna z hokerami

  • niski czynsz – ok. 400 zł

  • 8 piętro z windą

  • monitoring / wideofon / nowoczesny budynek

  • pełna własność

  • ogrzewanie miejskie

  • duży balkon z przestrzenią do wypoczynku

Additionally:

2 miejsca postojowe w garażu podziemnym
— dodatkowo płatne 100 000 zł

Location – Osiedle Dobra Forma

przedszkole (10 m), przychodnia (10 m), Żabka (30 m), piekarnia (40 m), apteka (50 m), szkoła (100 m), Stokrotka (300 m), Biedronka (700 m), przystanek tramwajowy (800 m), Lidl (1 km).

To mieszkanie dla osób, które cenią komfort, estetykę i wygodę codziennego życia.

Nie musisz planować remontu, szukać ekip ani liczyć dodatkowych kosztów — tutaj po prostu wchodzisz i mieszkasz.

Cena: 1 050 000 zł

Zadzwoń bezpośrednio do mnie.

Takie mieszkania najlepiej ocenia się na żywo — zdjęcia pokazują standard, ale dopiero na miejscu czuć przestrzeń, układ i jakość wykończenia.
 

Nazarii Didyk

Doradca ds. nieruchomości

Mówimy po angielsku i ukraińsku

Спілкуюсь українською мовою

/Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu KC.

// To ensure the highest standards of service and in accordance with applicable regulations, a brokerage agreement must be signed before the property is presented.

/// Agencja Lokalizacja zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia krótkiej rozmowy telefonicznej przed prezentacją nieruchomości.

Słowa kluczowe: mieszkanie na sprzedaż Kraków, ul. Bochenka, 3 pokoje, 67 m2, wysoki standard, gotowe do wejścia, bez remontu, duży balkon, balkon 12 m², klimatyzacja, 2 miejsca postojowe, garaż podziemny, mieszkanie z garażem, pełne wyposażenie, umeblowane, AGD w cenie, niski czynsz, apartamentowiec 2019, winda, monitoring, pełna własność, mieszkanie premium, idealne dla rodziny, dla pary, home office, gabinet, świetna lokalizacja, blisko tramwaju, blisko szkoły i przedszkola, Osiedle Dobra Forma, Podgórze Duchackie, Piaski Wielkie.

Rooms
3 rooms
Price/m²
15671.64 zł
Surface
67 m²
Cena:
1,050,000 PLN
8 offers

Nazarii Didyk

real estate expert
/ Offer details

The most important information

  • Offer symbol: LOK-MS-354
  • Surface: 67 m²
  • Number of rooms: 3
  • Building type: Single-level
  • Construction technology: mixed
  • Standard:
  • Number of floors in the building: 11
  • Garage: miejsce postojowe
  • Windows: PVC triple glazing, warm installation
  • Balcony: duży
  • Year of construction: 2019
  • Gas: lack
  • Water: warm - urban
  • Internet: True
  • Heating: Municipal heating
  • Lost: not
  • Number of elevators: 2
  • Location: one-sided
  • Floor: 8
  • Schedule: one-sided
  • Additional options: balkon, cichobieżne windy, klimatyzacja., meble, monitoring, trzyszybowe okna

Check out our other real estate listings

Are you interested in this property?

Leave your contact information - we'll get back to you shortly